מתיחת פנים

הפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו – אנחנו יודעים שהרושם הראשוני תלוי לא מעט במראה החיצוני. בגילאים צעירים עור הפנים שלנו מתוח וקורן, ועם הגיל, כשהשרירים הופכים רפויים יותר וגמישות העור הולכת ופוחתת, המראה שלנו משתנה.

פעמים רבות זה נוחת עלינו כרעם ביום בהיר, אנחנו מסתכלים במראה ופתאום הכל נראה לנו זקן יותר, העייפות נראית בבירור, הקמטים מפריעים וקשה לנו להביט בעצמנו.

נכון, אומרים שהיופי מגיע מבפנים, והחברים שלנו ובני הזוג והמשפחה יאהבו אותנו בכל מצב, אבל התחושה הפנימית היא זו שקובעת איך אנחנו מרגישים לגבי המראה שלנו, ולא לכל אחד קל עם השינוי הפיזי. אולי הגיע הזמן לבצע ניתוח מתיחת פנים?

לא רק הגיל הוא זה שמביא לקמטים ולהזדקנות העור, אלא גם פיגמנטציה, הידרדרות מתמדת וטבעית של העור, פגעי שמש וניוון שומן הפנים.

למעשה, ניתן לסמן שני גורמים עיקריים לפגיעה בחזות העור: הגנטיקה והגיל. אל אלו מצטרפים גם הרגלים שונים שכל אדם אימץ לאורך חייו שיכלו לפגוע בגמישות ונראות העור שלו.

אז מה עושים, איך מחזירים את השנים לאחור ויחד איתם מחזירים את האור והחיוך לפנים? קיימות מספר אופציות כיום, אבל זו שנותנת את המענה הטוב ביותר ולאורך זמן היא ניתוח מתיחת פנים, שנחשב כיום לאחד הניתוחים השכיחים והחשובים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית.

ניתוח הרמת עפעפיים

מתי מומלץ לבצע ניתוח מתיחת הפנים?

עם העלייה בגיל סיבי הקולגן, האחראיים לגמישות העור, מאבדים מאיכותם ונחלשים. התוצאה היא שמרקם העור משתנה וכך גם איכותו: הוא הופך להיות דק, מאבד מגמישותו ונראה רפוי.

בנוסף, ישנם מקרים בהם נוצר דלדול של השומן התת-עורי והוא צונח כלפי מטה – במקרים אלו צורת הפנים הופכת מוארכת יותר תוך אובדן נפח באזור עצמות הלחיים.

לא אחת נוצרת גם התרופפות של הרצועות התומכות, שתפקידן לקבע את העור לרקמה התת עורית – במקרים אלו רקמות הפנים צונחות לעבר מרכז הפנים והתוצאה היא קפלי עור שאינם מחמיאים באזורים שבין הפה לסנטר ובין האף לפה.

מתיחת הפנים מותאמת למטופל והתוצאות נשמרות לזמן רב

בטרם הניתוח אני עורך פגישת ייעוץ שהיא, למעשה, אבחון ראשוני שמטרתו להכיר אתכם, ובעיקר להבין איך ניתן להחזיר את החיוניות לפנים. יתרה מזאת, אם פעם ניתוח מתיחת פנים היה כוללני ובוצע באותה דרך אצל כל מטופל, היום, בעזרת פיתוח הטכניקה ושדרוגה, אני, למעשה, מתאים את הטכניקה למטופל.

פיתוח הטכניקה של ניתוח מתיחת פנים מסוג זה, נעשה בשיתוף פעולה שלי עם מומחים בעלי שם מאירופה וארה”ב ויתרונו הגדול ביותר הוא בכך שהוא, כאמור, נותן מענה אישי לכל מטופל, כלומר מתבצעת התאמה של הניתוח למטופל על פי תווי הפנים ומאפייני ההזדקנות שלו כך שניתן לקבל תוצאה טבעית יותר, צעירה ורעננה יותר, והיא גם נשמרת לאורך זמן – עד כעשור!

בנוסף, עם השיטה החדשה אין כל צורך בהשארת הנקזים, או שימוש בלבישת כיסויים שונים. התהליך עצמו כמעט ואינו מלווה בכאב וההחלמה נחשבת קלה.

מיקי 45 לפני מיקי 45 אחרי

לתמונות ניתוח מתיחת פנים לפני ואחרי >>

למי מתאים ניתוח מתיחת פנים?

ניתוחי מתיחת הפנים מיועדים לנשים וגברים המעוניינים להשיב את החיונית לפנים שלהם. במרבית המקרים, עד גיל 50 לערך אלו המעוניינים בשינוי מסתפקים בהליכים שאינם כירורגיים – החל מפיליניג עמוק ומילויים שונים.

החל מגיל 50 לערך מתרחשת צניחת שומן גדולה, מה שאומר שעל מנת להשיב את החן והחיוניות לפנים, יש צורך בניתוח מתיחת פנים.

מהו פיסול פנים? >>

חשוב לי לציין שוב, ניתוח מתיחת פנים משפיע לא רק במישור האסתטי, אם דיברנו על התחושה הפנימית שמשפיעה על החיים שלנו, הרי שהשינוי הפיזי נוגע גם עמוק בנפש המטופלים: רבים מדווחים על חיוניות גבוהה יותר, על אנרגיות טובות יותר ועל תחושת ביטחון עצמי גבוהה יותר.

ברגע שאנחנו אוהבים להסתכל על עצמנו במראה, אנחנו גם אוהבים את עצמנו יותר, ולא משנה מה אחרים יגידו.

ניתוח מתיחת פנים

לא מתבצע שום הליך ללא ייעוץ ראשוני

מאחר ומדובר בשינוי משמעותי, חשוב לי שתתבצע פגישה מקדימה בה אסביר בפירוט על ההליך, אקבל מידע מלא מהמטופל כדי שנוכל להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

אני מכיר לא מעט מטופלים שהגיעו אחרי הזרקות נקודתיות והבינו שאם רוצים ליהנות מתוצרים איכותיים ולטווח הארוך, יש לבצע מהלך משמעותי כמו ניתוח מתיחת פנים.

הפתרונות האחרים טובים לשיפור לטווח הקצר ומצריכים, עם הזמן, טיפולים תכופים יותר עד לשלב בו הם מפסיקים להשפיע.

אם אתם רוצים לעשות שינוי לטווח ארוך ולא פחות חשוב מזה – שייראה כמה שיותר טבעי ומתאים לתווי הפנים שלכם, פנו למומחה לפלסטיקה לייעוץ ראשוני על מנת שיסביר לכם בדיוק מה כולל הניתוח, כיצד הוא יתבצע ויבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

בפגישת הייעוץ שלנו נבחן את מרקם עור הפנים שלכם, את העובי שלו ואת גמישותו.

בנוסף, נבדוק אלמנטים נוספים, כמו מבנה הפנים, מיקום הקמטים ועד כמה הם עמוקים. כל אלו ישפיעו על ההליך שיתבצע כדי שבסופו של דבר תהיו מרוצים ממה שתראו במראה.

מה צפוי לאורך תקופת ההחלמה?

תקופת ההחלמה אינה ארוכה במיוחד ובמרבית המקרים היא אורכת עד כחודש. ישנם מקרים בהם תקופת ההחלמה אורכת אף כשבוע בלבד, זאת בהתאם להיקף הטיפול שבוצע בפני המטופל.

ומה באשר לכאבים? הכאבים לאחר פרוצדורה כזו הם טבעיים ועתידים לעבור לאחר כשבוע. אחרי כחודש וחצי יהיה ניתן לחזור לפעילות מלאה.

חשוב מיד לאחר הניתוח לנוח ולזכור כי למרות שהניתוח בוצע אך ורק בפנים, כל הגוף מתמסר להחלמה.

אולי יעניין אתכם לקרוא על – מתיחת פנים ללא ניתוח


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:  יצירת קשר

   יצירת קשר

   מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם
   Call Now Button
   נגישות