ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים ייחודי של דר’ שיין המותיר לא מעט מטופלות מחוייכות בשנים האחרונות.

מתוך הבנה עמוקה של יתרונות וחסרונות אופציות ניתוח מתיחת פנים הקיימים בשוק פתח דר’ שיין בחקירה מאומצת למציאת הליך ניתוחי משודרג. בשיתוף מומחים בעלי שם עולמי מאירופה וארצות הברית ויחד עם דר’ קליין פותחה טכניקת מתיחת הפנים התלת מישורית.

טכניקה זו מאפשרת התאמה ייחודית של מאפייני ניתוח מתיחת פנים לכל מטופלת על סמך תווי פניה ומאפייני ההזדקנות שלהם. מתיחת הפנים התלת מישורית מאפשר לקבל מראה טבעי יותר, צעיר יותר ובעל תוצאה שתשמר למשך זמן ארוך יותר – בדרך כלל מעל עשור. ניתוח מתיחת פנים חדשני המייתר את הצורך בהשארת נקזים מגבילים ואינה מצריכה לבישת מחוכים וכיסויים שונים המקובלים בטכניקות המסורתיות. זה המקום לציין שהניתוח עצמו כמעט ואינו כואב וההחלמה קלה יחסית – על כך יעידו המטופלות הרבות שנותחו בשיטה זו. 

דר’ שיין ממליץ לכל המטופלות המעוניינות בהצערת פניהן להגיע לייעוץ מסודר אצל מומחה לכירורגיה פלסטית ולא להסתפק בהזרקות וטיפולים לא ניתוחיים אחרים המצויים בשוק. “השוק רווי בכל מיני פתרונות לא ניתוחיים להצערת הפנים, במקרה הטוב פתרונות אלו נותנים שיפור לא רע לטווח קצר אך במקרים רבים אותם אני רואה, לצערי, במרפאה מתקבל מראה מעוות של מרכז הפנים וקו הלסת הנוצר מעודף חומרי מילוי . לאט לאט מגיעות גם מטופלות שבזבזו את מיטב כספן על טיפולי הצערה קצרי טווח המבקשות פתרון ניתוחי שיתן להן שלווה לשנים רבות, במקרים רבים אף בעלות פחותה מכל אותם טיפולים שעברו עד כה”

לסיכום – מתיחת הפנים התלת מישורית המודרנית, מתאימה לכל גבר או אישה ללא הגבלת גיל החשים שהצניחה, המראה העייף ואובדן האלסטיות מפריעים להם ביום יום ומוכנים לעשות מעשה בנדון.

מיקי 45 לפני מיקי 45 אחרי


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:יצירת קשר

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם