ניתוח הרמת גבות

אנשים רבים חולקים איתי את התסכול שלהם כתוצאה מעיניים שנראות עייפות וגבות צונחות ונפולות, תוצאה של הזדקנות העור ואובדן האלסטיות שלו מגיל 45 ואילך.  בניגוד לעבר בו רופאים נאלצו להסביר לאנשים שאין דרך לשנות את המצב, אני שמח להציע ללקוחותי את הפתרון האידיאלי לשינוי מצב זה וזאת על ידי ניתוח הרמת גבות.

מהו ניתוח להרמת גבות?

הפתרון אותו אני מציע ללקוחותי הינו ניתוח בו מתבצע תהליך שעיקרו הסרה של העור העודף מאיזור העיניים ומתיחה של הצדעיים לכיוון המצח. פעולות אלו יובילו לתוצאה האופטימאלית של עיניים פתוחות שמספקות למסגרת הפנים את אותו מראה צעיר ורענן בו כל אחד מעוניין. נכון להיום ניתוח הרמת גבות מהווה את הפעולה הכירורגית המשלימה לניתוח צניחת עפעפיים עליונים וניתן לבצע את שני הניתוחים במקביל.

אבחון טרום ניתוח הרמת גבות

הפעולה הראשונה אותה אבצע טרם קבלת החלטות היא בדיקת צניחת הגבה. המצב האידיאלי של הגבה הוא באם החלק החיצוני שלה מורם יותר מהפנימי. באם זה המצב, אין צורך לעשות ניתוח הרמת גבות. באם, שני החלקים (החיצוני והפנימי) זהים בגובהם, המצב גבולי והלקוח יצטרך לקבל החלטה באם הוא מעוניין בניתוח. אם החלק החיצוני נמוך מהפנימי, אני ממליץ על ניתוח הרמת גבות.

באם המטופל יחליט על ניתוח הוא יצטרך להמציא את התיק הרפואי שלו, אברר עמו האם הוא סובל מבעיות ראייה ודלקות עיניים כרוניות, אבדוק את התנועתיות של העיניים, חוזק העפעפיים, היפוך של גלגלי העיניים, היכן ממוקמות זוויות העיניים החיצוניות אל מול הפנימיות ועוד. בהתאם לתוצאות הבדיקות אגיע להחלטה האם המטופל אכן כשיר לניתוח הרמת גבות והאם התוצאה שתתקבל היא התוצאה האופטימאלית בה מעוניין המטופל.

ניתוח הרמת גבות

בוטוקס חומצה היאלורונית או ניתוח?

רבים פונים אל בשאלה האם ניתן לבצע תהליך של הרמת גבות על ידי הזרקת בוטוקס, מילוי העור בחומצה היאלורונית ופיסול האיזור על ידי חוטים כירורגים נספגים. התשובה שלי היא שכל השיטות הללו אכן יכולות  לגרום לשינויים מסויימים לצידי הגבה ולזמן מוגבל, אך הן אינן מהוות תחליף לניתוח הרמת עיניים. בהתאם, התוצאה שמתקבלת מפרוצדורה קוסמטית לא כירורגית לרוב אינה שוות ערך לתוצאה הקבועה שמתקבלת בעקבות ניתוח הרמת הגבות. ניתוח זה מרים את הגבה באופן מספק ומהווה פתרון קבוע לגבות צונחות ונפולות.

פרוצדורת הניתוח

כמנתח בכיר בעל ניסיון רב שנים בתחום הכירורגיה הפלסטית אני מבטיח לכל מטופלי עבודה מדוייקת ותוצאה אופטימאלית. חשוב לי להבהיר שניתוח הרמת גבות אינו מסיר את עודפי העור מהעפעפיים (דבר זה יכול להיעשות על ידי ניתוח עפעפים משולב) ומטרתו של ניתוח זה אינה להחליק את קמטי המצח או את הקמטוטים בצידי העיניים. בניתוח זה אבצע חתך מעל לקו השיער, שיתחיל מאחורי האוזן ויסתיים בחלק העליון של הראש. דרך חתך זעיר זה אסיר עור מיותר, אייצב את הרקמות וארים את הגבות. בסיום הפרוצדורה אסגור את החתך באמצעות תפרים. לרוב, אני מאפשר למטופלי לקבוע היכן הם מעוניינים בצלקת הקטנה, אם בקדמת קו השיער או מעבר לקו השיער.

לאחר הניתוח

ניתוח הרמת גבות נחשב כניתוח קל במילון הניתוח הפלסטיים. ההתאוששות מהניתוח מהירה. ההחלמה הראשונית נמשכת עד שבועיים מיום ביצוע הניתוח. אמנם בימים הראשונים המנותחים עלולים לסבול מנפיחות באיזור בעיניים, המצח והלחיים ומתחושת לחץ באיזור העיניים, אך דבר זה הוא חלק מתהליך ההחלמה ועובר תוך תקופה קצרה. התפרים יוסרו תוך כשבועיים מיום הניתוח וליהנות מהתוצאה הנפלאה.


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:יצירת קשר

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם