הגדלת חזה

נשים יקרות, מה עוד יש לומר על הניתוח המוצלח הזה?

ניתוח הגדלת חזה הוא בהחלט הניתוח האהוב עלי. אני אוהב לקרוא לו הגדלת שדיים למרות שהמונח השגור בפי העם הינו הגדלת חזה. חזה באנגלית הוא chest בעוד שד באנגלית הוא breast. המינוח המקצועי של ניתוח חזה מסוג זה הינו breast augmentation לפיכך הגדלת / העצמת השד הנשי.

בחצי המאה האחרונה וגם בימינו שתלי הסיליקון מהווים עמוד תווך של ניתוח הגדלת חזה. קיימים מגוון של יצרנים, מגוון צורות, מגוון טקסטורות וחיפויים.   בדיקה יסודית והתאמה אישית הם המפתח להצלחה מובטחת של הגדלת שדיים.

ניתן לשקם, לרענן ולעדכן  את מראה השד. ניתן ליצור שדיים טבעיים במראם יש מאין וכמובן שניתן לתקן גם א-סימטריה מבנית ונפחית.

ניתוח להגדלת חזה

בכל ניתוח חזה, אני מקפיד לעבוד עם השתלים האיכותיים ביותר בעולם תוך בחירה מותאמת אישית על פי מבנה חזך ושאיפותיך הכמוסות לצורך הגדלת שדיים מדהימה.

ניתוח הגדלת חזה ללא צלקת הנו האהוב עלי ביותר. מדובר בעצם בשני סוגי ניתוחים שונים מהותית זה מזה בשניהם אין כלל צלקת על פני השד. הראשון היינו הגדלת חזה אקסילרית דהיינו מבית השחי – שם ממוקם החתך בקפל נסתר בעוד השני נעזר בהזרקת שומן לצורך מתן נפח לשד.

למי מתאים ניתוח להגדלת חזה?

שתי אוכלוסיות עיקריות נוהגות להגיע אלי לייעוץ בנוגע לניתוח הגדלת שדיים. האחת נערות / נשים צעירות בגילאי העשרים והשנייה נשים בוגרות יותר סביב גילאי השלושים.

 1. הקבוצה הראשונה סובלת לרוב משד שלא התפתח יתר על המידה או א – סימטריה (חוסר שוויון) בשדיים. עובדה זו גורמת להן למצוקה ברמות שונות ולפגיעה בתדמית הגוף. לרוב תבחרי לעבור ניתוח חזה טרם הצבא או מיד לאחריו. נשים רבות מקבוצת גיל זו בוחרות לעבור את הניתוח לפני החתונה.
 2. הקבוצה השניה בדרך כלל כבר ילדה שניים שלושה ילדים וכתוצאה מכך התרוקנו השדיים. למידע על ניתוח הגדלת חזה אחרי הנקה לחצי על הקישור.

אני רוצה לעשות ניתוח להגדלת שדיים אבל חוששת…

אם עלתה במוחך המחשבה להעצים את החזה שלך עם ניתוח הגדלת חזה סביר להניח שהיא לא תעלם. יש לא מעט מטופלות שלי שמתחרטות שלא עשו את הניתוח שנים קודם.

לפיכך – אם את חושבת על זה ולא בטוחה, בואי לייעוץ והקשיבי למה שיש לנו לומר לך.  תגלי שחדר ניתוח לא מפחיד, נהפוך הוא, יש אווירה טובה, שמיכת חימום אישי, וחשוב לא פחות שיר כייפי שאת בוחרת בעצמך להרדם איתו. ההחלמה לא קשה כלל. הכאבים, אם קיימים, מוקלים עם אופטלגין והתוצאה – משגעת.

החיוך שלכן כשאתן מציצות על החזה החדש בפעם הראשונה שווה הכל.

צרפתי שתי דוגמאות של ניתוח להגדלת חזה – לפני ואחרי, של מטופלות שלי שחוו את השינוי שחוות הנשים משתי קבוצות האוכלוסיה שהזכרתי. יש מגוון רחב של תמונות נוספות במתחם ה – לפני ואחרי.

 ניתוח להגדלת חזה

 הגדלת חזה אחרי

הגדלת חזה לפני הגדלת חזה אחרי

לסרטון על טכניקת הגדלת החזה של דר שיין לחצי כאן


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:  יצירת קשר

   יצירת קשר

   מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם
   Call Now Button
   נגישות