ניתוח אף

אחד האיברים החשובים ביותר בפנים שלנו, ממנו אי אפשר להתעלם הוא האף. מדובר באיבר מרכזי המשפיע רבות על המראה וההרגשה של כל אחד ואחת מאיתנו.

אם גם אתן מעוניינות ליהנות מאף שמותאם באופן מיטבי למבנה הפנים שלכם ומשתלב בהן בטבעיות רבה, אתן מוזמנות לשיחת ייעוץ במרפאה שלי.

ניתוח אף

מהו ניתוח אף?

ניתוח אף הוא אחד מסוגי הניתוחים השכיחים ביותר ברחבי העולם וזאת משום שמדובר בניתוח פשוט וקצר שמוביל לאותה תוצאה נפלאה בה מעוניינים. מדי שנה פונים אלי רבים במטרה לעבור ניתוח אף ראשוני וליהנות מתוצאה של אותו אף עליו הם תמיד חלמו.

ניתוח אף מיועד לאנשים בעלי אף שאינו הולם את מבנה פניהם, אם מבחינת הצורה ואם מבחינת האורך. מרבית הניתוחים אותם אני מבצע הם ניתוחי אף אסתטיים אך יש גם מקרים בהם אני נדרש לתקן מצבים רפואיים מסויימים, כמו למשל קשיי נשימה כתוצאה של ניתוח אף כושל.

דוגמאות של ניתוחי אף מאת ד”ר שיין:

ניתוחי אף לפני ואחרי

התאמת התוצאה למטופל מהווה את אחד הדברים החשובים יותר בניתוחי אף ולכן תמיד אתאים את הניתוח למבנה הפנים של המטופל ואנסה ליישם את כל רצונותיו בנוגע לתוצאה הסופית. ניתוח אף מתאים לרוב האנשים מגיל 16 (אני מנתח אך ורק לאחר סיום תהליך צמיחת האף).

במהלך פגישה ראשונה על ניתוח אף, עם המטופל, אסביר אודות טכניקת הניתוח בה אנקוט, ההרדמה, הסיכונים, העלויות וכמובן אספק הערכה לגבי התוצאה הסופית של הניתוח.

טכניקת ניתוח האף בה אני נוקט (רוב הפעמים) מערבת חתך מתוך פנים האף  ועל ידי כך אני נמנע מצלקות חיצוניות. בניתוח אני מעצב את שלד הסחוסי והגרמי (עצם) האף על מנת ליצור את הצורה המושלמת בעיני. אורך הניתוח הוא בין שעה לשעתיים.

לאחר ניתוח אף

ביממה הראשונה שלאחר הניתוח אתן עשויות לחוות כאבי ראש, נפיחות ושטפי דם.

הגבס יוסר לאחר כשבוע והנפיחות ושטפי הדם יעלמו תוך כשבועיים. החלמה מניתוח אף לוקחת כשבועיים בהם יש להימנע מחשיפה ישירה לשמש, פעילות מאומצת ומגע באף.

ניתן לראות את השינוי המדהים באף כבר לאחר הסרת הגבס, אך תמיד יש לזכור שאת התוצאה הסופית נראה רק לאחר כשנה.

למידע נוסף:

בהצלחה!


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:  יצירת קשר

   יצירת קשר

   מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם
   Call Now Button
   נגישות