ניתוח אף

אחד האיברים החשובים ביותר בפנים שלנו וזה ממנו אי אפשר להתעלם הוא האף. כאן מדובר על איבר מרכזי  המשפיע רבות על המראה וההרגשה של כל אחד ואחת מאיתנו. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאף שמותאם באופן אופטימאלי למבנה הפנים שלכם ומשתלב בהן בטבעיות רבה, אתם מוזמנים לשיחת ייעוץ בקליניקה שלי, הקליניקה של ד”ר אופיר שיין.

קצת עלי

ד"ר אופיר שיין ד”ר אופיר שיין, מנתח פלסטי

תמיד ידעתי שאהיה רופא ובעת לימודי הרפואה שלי בהדסה ירושלים (במסגרת העתודה האקדמית של צה”ל), בחרתי להתמחות באחד מהתחומים המרתקים ביותר, תחום הכירורגיה הפלסטית אסתטית. כיום, לאחר שנות ניסיון רבות, מתן הרצאות בתחום הפלסטיקה הרפואית אסתטית, השתתפות בסדנאות וכנסים רבים המיועדים לצוותים רפואיים, רישום כחבר בועדת הערר העליונה של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ורשימה ארוכה של לקוחות שבעי רצון, אני שמח להציע גם לכם את שירותי, אם בכל הקשור אל ניתוח אף ראשוני או ניתוח שניוני (ניתוח שעיקרו תיקון ניתוח אף כושל).

מהו ניתוח אף?

ניתוח אף הוא אחד מסוגי הניתוחים השכיחים ביותר ברחבי העולם וזאת משום שמדובר על ניתוח פשוט וקצר שמוביל לאותה תוצאה נפלאה בה מעוניינים. מדי שנה פונים אלי רבים במטרה לעבור ניתוח אף ראשוני וליהנות מתוצאה של אותו אף עליו הם תמיד חלמו.

ניתוח אף מיועד לאנשים בעלי אף שאינו הולם את מבנה פניהם, אם מבחינת הצורה ואם מבחינת האורך. מרבית הניתוחים אותם אני מבצע הם ניתוחי אף אסתטיים אך יש גם מקרים בהם אני נדרש לתקן מצבים רפואיים מסויימים, כמו למשל קשיי נשימה כתוצאה מניתוח אף כושל.

דוגמאות של ניתוחי אף מאת ד”ר שיין:

ניתוחי אף לפני ואחרי

התאמת התוצאה למטופל מהווה את אחד הדברים החשובים יותר בניתוחי אף ולכן תמיד אתאים את הניתוח למבנה הפנים של המטופל ואנסה ליישם את כל רצונותיו בנוגע לתוצאה הסופית. ניתוח אף מתאים לרוב האנשים מגיל 16 (אני מנתח אך ורק לאחר סיום תהליך צמיחת האף).

במהלך הפגישה הראשונה שלי עם המטופל אסביר לו אודות טכניקת הניתוח בה אנקוט, ההרדמה, הסיכונים, העלויות וכמובן אספק הערכה לגבי התוצאה הסופית של הניתוח. טכניקת ניתוח האף בה אני נוקט (רוב הפעמים) מערבת חתך מתוך פנים האף ודרך הנחיר ועל ידי כך אני נמנע מחתכים ודימומים רבים (ובסופו של דבר צלקות). בניתוח אני מעצב את שלד האף וזאת על מנת את התוצאה האופטימאלית ביותר, הן מבחינה רפואית והן מבחינה אסתטית. אורך הניתוח הוא בין שעה לשעתיים.

ד"ר אופיר שיין בפעולה ד”ר אופיר שיין בפעולה

לאחר הניתוח

ביממה הראשונה שלאחר הניתוח וזאת לאחר הסרת התחבושות מהנחיריים תחוו כאבי ראש, נפיחות ושטפי דם. הגבס יוסר לאחר כשבוע והנפיחות ושטפי הדם יעלמו תוך כשבועיים. החלמה מניתוח אף לוקחת כשבועיים בהם יש להימנע מחשיפה ישירה לשמש, פעילות מאומצת ומגע אינטנסיבי באף. ניתן לראות את השינוי המדהים באף כבר לאחר חודש חודשיים, אך תמיד יש לזכור שהתוצאה הסופית תהיה רק לאחר כשנה.

למידע נוסף:

בהצלחה!


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:יצירת קשר

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם