איך בוחרים מנתח להגדלת חזה?

ישנה חשיבות אדירה לניסיון ולמקצועיות של המנתח – הוא זה שיבטיח תוצאה אידיאלית והליך איכותי. תכנית המציאות המפורסמת “אסונות מפלסטיק”, חשפה בפניי צופות רבות את ההשלכות שבבחירת מנתח מבלי לבצע בדיקות מקדימות. היות והיצע הגופים והמנתחים המציעים הגדלת חזה הוא אדיר, חשבתי שנכון להדגיש בפניכן את הפרמטרים שאני מוצא כחשובים ביותר, שעליכן לבדוק לפני שאתן בוחרות את המנתח או את המנתחת שלכן.

 1. תעודת מומחה
  על המנתח להיות מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית וחבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. על מנת לקבל מומחיות בכירורגיה פלסטית אנו נדרשים לבצע התמחות בת שש שנים תמימות במחלקה המוכרת להתמחות בישראל, קשה לזייף את תעודת המומחה ואל תתביישו לבקש מהמנתח שלכן לראות את תעודת המומחה שלו (הנה שלי – תעודת מומחה בכירורגיה פלסטית – דר’ שיין). האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית הינו האיגוד המקצועי והמארגן של הפלסטיקאים בישראל. נדרשת רמה גבוהה של אמינות ומקצועיות על מנת להתקבל כחבר באיגוד. אומנם אין הכרח להיות חבר איגוד על מנת לבצע ניתוחים פלסטיים בישראל אבל אם המנתח שבחרת חבר איגוד – סביר שהוא גם מקפיד על הסטנדרטים המחמירים ביותר של המקצוע.
 2. תיק העבודות
  דבר נוסף שחשוב וכדאי לבדוק הוא את תיק העבודות. כאן תוכלי להתרשם מעבודות שונות שלי, עם אפשרות לצפות בתמונות שלפני הניתוח ולאחריו. תיק העבודות הוא מעין תיאום ציפיות, באמצעותו את יכולה להכיר את אופי העבודה של המנתח, האסתטיקה וטיב התוצאות. כל עוד את מתרשמת מתיק העבודות, יהיה נכון לתאם פגישת היכרות וייעוץ עם המנתח. במידה ולא, אני ממליץ בחום לחפש אחר מנתח אחר.
 3. המלצות ממטופלות מרוצות
  אני מאמין כי אחת האינדיקציות הטובות ביותר לאיכות התוצאות היא המלצות של מטופלות מרוצות. הרזומה המקצועי בא לידי ביטוי לא רק ברכישת השכלה וזכייה בתארים, אלא גם בעבודה בפועל אל מול הלקוחות. החזה הוא סמל הנשיות, ונשים רגישות מאד לגודל החזה שלהן ולצורתו אך גם לאינטראקציה שלהן מול המנתח, הבהירות שבה הוא מסביר להן ותחושת הביטחון שהוא מעניק. כל עוד ישנן המלצות של נשים שעברו את הניתוח (בקטגוריות מטופלות מרוצות באתר שלי תוכלי לראות סרטונים של מנותחות שלי שמספרות על ההליך ועל שביעות הרצון שלהן ממנו), גם את יכולה להיות שקטה שאת מפקידה את החזה שלך בידיים הנכונות.
 4. תחושת הבטן שלך מול המנתח
  אם את מרגישה שזה נכון – זה בדרך כלל נכון. המנתח שלך צריך להיות אמפטי, קשוב, להבין ממך בדיוק מה היית רוצה ולהוציא את רצונותיך לפועל בצורה המדויקת ביותר שניתן. הוא צריך לתת לך את כל המידע הרלוונטי ולהשאיר לך זמן לפגישה נוספת בה תשאלי שאלות נוספות. את צריכה לגשת לניתוח מתוך תחושת בטחון מלאה. ראוי לציין שלעיתים יועצות שותפות לתהליך הייעוץ וזו תופעה לגטימית. חשוב להדגיש שכדאי להרגיש טוב מול המנתח ולא רק מול המתאמת משום שנשים רבות מרגישות חיבור עם המתאמת / יועצת שזו בתורה ממליצה על המנתח שנוח לה. המנתח שלך ילווה אותך לאורך שנים. לא בטוח שהיועצת תהיה שם אחרי.
 5. הליווי והאחריות שמוענקות לך לאחר הפעולה
  בדקי לעומק מה היקף האחריות שמוענק לך אחרי הניתוח, מה קורה אם יש סיבוך? האם המנתח שלך יוכל לעזור לך במידה ויקרה, חלילה, סיבוך? האם תהיה עלות לניתוח משלים ומהי? כמה זמן אחרי ניתוח הוא או היא לוקחים אחריות על הניתוח? מהי שגרת הביקורות?

אני חושב שכיסיתי את עיקר הדברים. זכרי מחיר זול הוא לא השיקול היחיד וגם אין צורך לבחור במנתח יקר מדי. תמיד עדיף איזון. שיהיה המון המון בהצלחה,

דר’ שיין


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:יצירת קשר

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם
Call Now Button
נגישות