סיכונים של ניתוח הגדלת חזה

בכל ניתוח קיימים סיכונים, יחד עם זאת, ניתן לצמצם את הסיכויים לסיכונים בעת ניתוח הגדלת חזה על ידי בחירה במומחה בכירורגיה פלסטית. מומחה בתחום הוא רופא שיכול להציג בפני לקוחותיו רישיון רופא ותעודת מומחה מטעם משרד הבריאות וכזה שמאגד ניסיון רב בתחום ניתוחי הגדלת חזה.

חשוב לדעת שיש דרכים למזער את הסיכונים של ניתוח הגדלת חזה, אך לא ניתן להתחייב לכך שלא יהיה סיבוכים או תופעות לוואי כתוצאה מהניתוח, וכן לא ניתן להתחייב לתוצאה מדויקת של הניתוח, שכן תהליך ההחלמה שונה מאישה לאישה כמו גם אופי רקמת השד, תגובת הרקמה לשתל ועוד. מה שכן ניתן לעשות הוא לבחור באותו רופא שמודע לסיכונים ולסיבוכים הכרוכים בניתוח ויעשה הכל על מנת למנוע אותם, ואם הם אכן מופיעים, ידע כיצד לטפל בהם.

למידע על ניתוח הגדלת חזה אחרי הנקה

הגדלת חזה – נקודות חשובות

מקרים של אי שביעות רצון – למרות ההסבר המקדים, יש נשים שאינן מרוצות מהתוצאה הסופית. מסיבה זו מקפיד חשוב שהרופא המבצע ייתן הסבר מקיף לגבי ניתוח הגדלת חזה, התוצאה הצפויה והסיכונים הכרוכים בניתוח זה.

בדיקת ממוגרפיה – הבדיקה תיעשה, בדרך כלל, באופן שונה ומוקפד יותר וזאת על מנת לסרוק את אזורי השד המוסתרים על ידי השתל.

צניחת שד – חשוב לקחת בחשבון שאם בוחרים בשתל כבד תיתכן צניחת שד וכן יש לקחת בחשבון שמדובר על תהליך טבעי לאחר פרק זמן מסוים.

סיכונים של ניתוח הגדלת חזה

קפלים – לאחר הניתוח שטח השתל אמור להיות חלק. למרות זאת יש מטופלות שחשות בקפלים. הפתרון הוא בחירת מנתח בעל ניסיון שמשתמש אך ורק בשתלים איכותיים.

מעטפת קופסית קשה – מעטפת שמתעבה, מתקשה או מתכווצת סביב השתל – דבר שיכול לבוא לידי ביטוי בכאבים,התקשות או מראה מעוות ולא טבעי של השד.

דליפה – דליפה של הסיליקון באה, בדרך כלל, לידי ביטוי בשינוי הצורה של השתל או בהופעת גוש שצמוד לשתל. סיכון זה נדיר ואם הוא מתרחש חובה להחליף שתל.

זיהום –  במקרים אלו נדרש טיפול אנטיביוטי.

דימום – יש מקרים בהם מתרחש דימום מאסיבי סביב השתל, דבר שמחייב טיפול ניתוחי. דימום יכול להתרחש מיידית לאחר הניתוח או להתחיל כיממה לאחריו . במקרים כאלו מכניסים את המטופלת חזרה לחדר הניתוח, מנקזים את הדם ומחזירים את השתל.

דחיית השתל – במקרה בו יש זיהום והגוף אינו מצליח להתגבר על הזיהום באמצעות האנטיביוטיקה שניתנה, יש צורך להוציא את השתלים באמצעות הרדמה מקומית או כללית.

אסימטריה – אי שוויון בין שני צדדי השד.

למידע על ניתוח הגדלת חזה לפני חתונה

ד”ר אופיר שיין, מומחה בתחום כירורגיה פלסטית, בעל ניסיון רב שנים ומוניטין מוצלח בתחום הניתוחים הפלסטיים הינו בעל רמת שליטה גבוהה בתחום ובעל מיומנות רבות. ד”ר שיין מעיד על עצמו שאחד הניתוחים האהובים עליו והמאתגרים אותו הוא ניתוח הגדלת חזה, המכונה breast augmentation וזאת משום שמדובר על ניתוח העצמה נשי. בחירת שתלים איכותיים,התאמה אישית מוקפדת למבנה החזה של המטופלת ובחירת מנתח בעל ניסיון ומוניטין מוצלח, כמו ד”ר שיין, תמזער את הסיכונים של ניתוח הגדלת חזה ותוליד תוצאה נפלאה.

בהצלחה!


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:  יצירת קשר

   יצירת קשר

   מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם
   Call Now Button
   נגישות