ניתוח הגדלת חזה בהרדמה מקומית

נשים רבות המגיעות אלי למרפאה למטרת הגדלת חזה מעוניינות לדעת האם ניתן לעבור ניתוח הגדלת חזה בהרדמה מקומית ואם כן מה עדיף? ניתוח בהרדמה כללית או ניתוח בהרדמה מקומית. במאמר זה אסביר קמעה אודות סוגי ההרדמה וחשיבותו  הגדולה של הרופא המרדים.

ניתוח הגדלת חזה בהרדמה מקומית

קצת אודות הרדמה

הרדמה כללית היא מצב הכרתי ופיזיולוגי שבו ניתן למטופלת חומר הרדמה בדרך כלל על ידי רופא מרדים שמטרתו היא ליצור שינה קלה עד עמוקה עם הפחתת כאב משמעותית ויצירת רגיעה המאפשרת לבצע לי לבצע את הניתוח כשהמטופלת ישנה וללא תחושת כאב.  יש אפשרות לבצע ניתוח הגדלת חזה בהרדמה כללית, בהרדמה מקומית עם טשטוש או בהרדמה מקומית בלבד. אם בחרת את האופציה של הרדמה מקומית בלבד – הניתוח יתבצע כשאת ערה לחלוטין אך לאחר שהזרקתי לך הרדמה מקומית לאזור החזה בדיוק כמו אצל רופא שיניים. תשמעי, נשוחח, תרגישי אך לא תחושי כאב. ניתן לבצע הגדלת חזה בביטחון מלא הן בהרדמה כללית והן בהרדמה מקומית.

הרדמה כללית מיועדת לנשים שמעוניינות בשינה טובה או כאלה שמעדיפות ללכת לישון שינה של נסיכה ולהתעורר אחרי. הרדמה מקומית מיועדת בדרך כלל למטופלות שחוששות מהרדמה כללית או מפחדות מאובדן השליטה שנלווה להרדמה כללית. לחצו לתמונות של הגדלת חזה לפני ואחרי.

אמנם קיימים סיכונים שונים ונדירים ביותר במהלך הרדמה כללית כמו למשל פגיעה בכבד כתוצאה מחומר ההרדמה, תגובה אלרגית, ירידה בלחץ דם ותופעות נוספות, אך שכיחות הסיכונים יורדת ככל שהרופא המרדים הוא רופא מיומן ובעל ותק רב שנים. הרופאים המרדימים אותם בוחר בקפידה ד”ר שיין הם רופאים מיומנים ומנוסים, דבר שמפחית את ההסתברות למקרים בעייתיים בעת הרדמה למינימום. בעצם – סיבוכי הרדמה סביב ניתוח הגדלת חזה הם לא סבירים עד אפסיים. יש לקחת בחשבון באם מחליטים לעבור ניתוח הגדלת חזה בהרדמה כללית, שלעתים רחוקות מאוד מופיעות תופעות לוואי שונות עד 24 שעות לאחר ההתעוררות מההרדמה הכללית, תופעות כמו הקאות ובחילות, כאבי שרירים, כאבים בגרון, טשטוש וסחרחורות.

הרדמה כללית מחייבת ביצוע בדיקות דם מסויימות ואק”ג אם עברת את גיל 40. אם את מעשנת או מעל 60 נמליץ גם על ביצוע צילום חזה. לפני הרדמה כללית יש צורך בצום מלא של 8 שעות (חשוב להימנע מלעיסת מסטיק). את הרופא המרדים תפגשי ביום הניתוח והוא יסביר לך עוד על התהליך ועל הסיכויים והסיכונים.

הרדמה מקומית בעת ניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה בהרדמה מקומית מחייבת צום קצר יותר של שעתיים בלבד וביצוע בדיקות דם בסיסיות. מה שמייחד את הניתוח תחת הרדמה מקומית הוא מהירות ההתאוששות. איך שסיימתי לשים פלסטרים – את מתיישבת, לובשת בעצמך את החזייה. נחה כחצי שעה והופ – הביתה. תענוג.

ההחלטה באם לבחור לעשות ניתוח הגדלת חזה בהרדמה מקומית או הרדמה כללית היא החלטה משותפת שלנו שתלקח במהלך פגישת הייעוץ או אחריה.

בהצלחה!

באותו נושא אולי יעניין אתכן:


רוצה לקבל מידע נוסף על התהליך?

ליצירת קשר עם ד"ר שיין:  יצירת קשר

   יצירת קשר

   מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם
   Call Now Button
   נגישות