• האם מותר להזריק סיליקון נוזלי

  התשובה היא כן. על פי משרד הבריאות הישראלי מותר להזריק סיליקון נוזלי לצורך עיצוב הפנים. בדרך כלל אני מזריק סיליקון לשפתיים אך ישנם מקרים בהם הסיליקון מוזרק לאיזורים אחרי כגון לחיים, קפלי האף שפה, מצח, סנטר, גב האף ועוד.

 • האם בטוח להזריק סיליקון נוזלי

  התשובה היא שבידיים הנכונות אכן כן. הזרקת הסיליקון צריכה להתבצע בצורה מדודה ומדוייקת. הזרקה זו נקראת הזרקה טיפתית. כשמזריקים את הסיליקון בצורה זו פרופיל תופעות הלוואי של הסיליקון הוא נמוך ביותר (שווה ערך לחומצה) ועשוי להתבטא ביצירת גושים (נדיר מאוד). את הגושים הללו ניתן להמיס באמצעות מספר זריקות או לעצב מחדש באמצעות ניתוח. יש לציין שסיליקון זה מוזרק גם לעיניים במצבים שונים ולאיזורים אחרים בגוף ללא כל סכנה. נדידה של סיליקון אינה אפשרית במידה ובוצעה הזרקה טיפתית.

 • מי מועמדת להזרקת סיליקון

  כל מטופלת שחפצה בעיבוי קבוע של השפתיים או עיצוב קבוע של איזורים אחרים בפנים

 • תוך כמה זמן אגיע לתוצאה הרצויה עם סיליקון נוזלי

  בכל מפגש מוזרקת כמות זעירה של סיליקון. הגוף עוטף את הסיליקון שמוזרק ברקמה. רקמה זו מעניקה את הנפח לשפתיים או לאיזור המעוצב. לפיכך השינוי בין הזרקה להזרקה הוא עדין מאוד. רק בחלוף ארבעה עד שישה שבועות ניתן להתרשם ממלוא הנפח שהתקבל, לפיכך, הטיפולים נעשים בהפרש כזה. בגרך כלל נזדקק למספר טיפולים. תהליך עיצוב שפתיים יכול לנוע בין חצי שנה לשנה כשבסיומו מתקבל תוצאה טבעית, יפהפיה והכי חשוב – קבועה.

 • מי הוא מומחה לכירורגיה פלסטית

  מומחה בכירורגיה פלסטית הוא רופא שסיים שש שנות התמחות בכירורגיה פלסטית ולו תואר תעודת מומחה מטעם משרד הבריאות. במסגרת ההתמחות בכירורגיה פלסטית מגיעים לרמות שליטה ומיומנות גבוהות בתחומי שחזור רקמה רכה כגון – תיקון שפה שסועה וחיך שסוע בילדים, שחזורי שד, שחזורי גפיים וראש צוואר, נגעים עוריים וניתוחי מוהס, ניתוחי כוויות וכמובן אסתטיקה.

 • באיזה גיל  מומלץ לעשות ניתוח מתיחת פנים?

 • פיסול פנים והרמה חוטית ללא ניתוח או ניתוח?

  בשנים האחרונות צברתי ניסיון רב בהצערת הפנים ללא ניתוח.
  לצערי, זהו תחום פרוץ למדי בו כל רופא (ודאי נתקלתן ברופא שיניים, עיניים, משפחה או אחר שמציע הזרקות בעת ביקור) מבצע הזרקות לצורך “הצערת הפנים”.

  בעבר חשבנו שמדובר במהפכה של ממש שתמנע את הצורך בניתוחי פנים אך מסתבר שלא כך הוא הדבר. אכן, הטכנולוגיה מאפשרת לנו שיפורים משמעותיים באיכות עור הפנים בעקבות הזרקות בוטוקס וטכנולוגיות מיצוק באמצעות גלי רדיו, אור תת אדום, קור ועוד, כמו גם החזרת נפחים ללחיים ולאזור עצמות הלחיים (זיגומה). חוטי ההרמה מהווים נדבך חשוב בהחזרת הרקמה שצנחה באזור קו הלסת, הצוואר והלחי למקומה.

  החיסרון המשמעותי של הטכניקות הללו הוא הצורך בתחזוקה מתמשכת ולעתים יקרה מאוד עם תוצאה שחולפת כעבור מספר חודשים עד שנה.

  מניסיוני הרב – מי שזקוקה לניתוח, שיתן מענה ארוך טווח ומיטבי לאזור הלחי, קו הלסת וכמובן הצוואר, תהנה ביותר מניתוח שיעניק לה תוצאה עמידה ואיכותית לשנים רבות. אומנם דרושה התאוששות בת כשבועיים והמחיר נראה לעתים יקר, אך אם לוקחים בחשבון את הכסף שתשקיעי לאורך השנים בהזרקות ובחוטים תגלי שמדובר בתענוג יקר מאוד ולא כדאי כלכלית. אכן, רבות המטופלות שמזריקות במשך מספר שנים שמתייאשות מההזרקות ופונות אלי בבקשה למתן מענה ניתוחי מיטבי לאורך זמן (מגמה שהחלה לפני שנים בודדות בארצות הברית).

  נקודה נוספת שראוי להדגיש היא העובדה שהזרקות חוזרות לאיזור הלחיים גורמות בערוב השנים לשינוי צורה בלתי הפיך במבנה הפנים (וודאי שמתם לב למראה המוזרק, אולי לא ידעתם מה מפריע לכן – אלו ההזרקות המתמשכות).

  לסיכום – מטופלות צעירות יחסית בשנות השלושים לחייהן והארבעים המוקדמות יהנו מאוד מהזרקות ומהרמה שאינה ניתוחית. גם מטופלות שמבקשות מעט שיפור כמה שנים אחרי ניתוח פנים יהנו מכך. כל מי שיודעת שהיא צריכה ניתוח – קחי המלצה מקצועית – בואי לייעוץ ולכי על זה.

 • מאיזה גיל אפשר להזריק בוטוקס?

  לדעתי אין מגבלת גיל.

  היום מקובל להזריק בוטוקס לאזור המצח, הגלבלה (בין הגבות) וצידי עיניים אפילו בשנות העשרים לחיים כמניעה בפני התפתחות קמטים עתידית. כל אחת וקצב התבגרות העור שלה.
  תיקון חיוך חושף חניכיים (gummy smile) באמצעות בוטוקס לנשים וגברים צעירים הנו שימוש נפוץ מאוד במרפאתי ולעתים קרובות אף משנה חיים.

  ראוי להזכיר שבוטוקס מוזרק גם לילדים באינדיקציות מסוימות כגון טורטיקוליס קשה (עוות של שריר הצוואר), ספסטיות (נוקשות שרירית) בילדים עם שיתוק מוחין ולעתים אף לבלוטות הרוק למניעת ריור יתר בילדים אלה.

  אין התמכרות לבוטוקס והפסקת ההזרקות לא תביא להזדקנות עודפת להפך משך ההשפעה עולה ככל שתתמידי בהזרקה.

יצירת קשר

  יצירת קשר

  מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם
  Call Now Button
  נגישות